Ota yhteyttä

Ilmastointi Salminen Oy
Ly-tunnus: 1989590-8
Nyrhintie 7, 28760 PORI
02 6319150
etunimi.sukunimi@ilmastointisalminen.fi

Ilmastointi Salminen Oy henkilöstö

Ville Salminen
Toimitusjohtaja
050 380 3352
ville.salminen@ilmastointisalminen.fi

Ilmastointi Salminen Oy henkilöstö

Talousneuvos Ilpo Salminen
Hallituksen puheenjohtaja
050 380 3350
ilpo.salminen@ilmastointisalminen.fi

_A1A8546-Edit

Jari Peltola
Myynti- ja huoltopäällikkö
050 380 3360
jari.peltola@ilmastointisalminen.fi

Ilmastointi Salminen Oy henkilöstö

Saku Nieminen
Projektipäällikkö
050 380 3361
saku.nieminen@ilmastointisalminen.fi

Ilmastointi Salminen Oy henkilöstö

Merja Salminen
Taloushallinto
050 380 3351
merja.salminen@ilmastointisalminen.fi

Ilmastointi Salminen Oy henkilöstö

Susanna Salminen
Taloushallinto
050 407 0342
susanna.salminen@ilmastointisalminen.fi

_A1A8552-Edit

Ville Hämäläinen
Projekti-insinööri
050 380 3364
ville.hamalainen@ilmastointisalminen.fi

_A1A8562-Edit

Eero Rauvola
Projekti-insinööri
044 380 3405
eero.rauvola@ilmastointisalminen.fi

_A1A8579-Edit

Juha Mäkelä
Tarjouslaskija
044 380 3420
juha.makela@ilmastointisalminen.fi

Laskutus

Operaattori:
Maventa

Välittäjän tunnus: 003721291126

Ilmastointi Salminen Oy
Verkkolaskuosoite: 003719895908

IS Works Oy
Verkkolaskuosoite: 003709119147

Besteam Oy
Verkkolaskuosoite: 003719895908

IS Kiinteistöt Oy
Verkkolaskuosoite: 003719895908

Jos laskutus tapahtuu verkkopankin kautta,
pitää operaattorina olla DABAFIHH

Ajo-ohjeet